Představujeme – provizní program Organikk.cz

Představujeme – provizní program Organikk.cz

Dnes nám affiliate program představí Jakub Piskoř, spolumajitel e-shopu Organikk.cz, který cílí na čím dál tím víc populární udržitelnost a šetrnější život.

Na vašem webu nabízíte v různých kategoriích produkty více značek – můžete nám je obecně představit?

V našem sortimentu se obecně nachází značky vyznávající stejné hodnoty, kterými se v Organikku řídíme my. A to především silný důraz na přírodní složky a materiály, udržitelnost, recyklaci, snižování užívání plastů a plýtvání s potravinami. 

Jaké jsou vaše hlavní hodnoty, cíle a vize?

Naším hlavním cílem je motivovat a inspirovat ostatní k udržitelnějšímu a šetrnějšímu životu, ve kterém “fast consumption” nebude hrát žádnou roli. Chceme svět, ve kterém jsou firmy upřímné ke svým zákazníkům. Nestaví zisk na první místo, a naopak místo toho pomáhají komunitě, ve které žijí.

Kdo jsou vaši typičtí zákazníci?

Nejčastěji u nás nakupují ženy ve věku 25 až 40 let. 

Máte nějaké oblíbené nebo “nej” výrobky? Které považujete za nejzajímavější?

Svým způsobem je celá skladba produktového portfolia jedinečná, což je také jeden z našich odlišujících prvků. Prakticky všichni naši zákazníci si pochvalují, že u nás mohou nakoupit jedinečné produkty, které nenajdou na jiném českém e-shopu (nebo ve velmi omezené míře).

Mezi zajímavé produkty určitě patří obaly na notebooky vyrobené z recyklovaných materiálů v chráněných dílnách na Slovensku (Sobi.eco), vysoce kvalitní zubní péče Georganics, vonné svíčky v upcyklovaných pivních a vinných lahvích (Aromka), nebo např. obaly na ochranu ovoce a zeleniny Food Huggers, které pomáhají udržet potraviny déle čerstvé.

TIP: Food Huggers jsou skvělý fotogenický produkt a dobře vypadají i v recenzích našich affiliate partnerů.

Jak vnímáte svou pozici na trhu? Je něco, čím se chcete odlišit od ostatních?

Organikk budujeme od začátku s tím, že se chceme odlišit od konkurence skladbou našich produktů. Do našeho produktového portfolia vybíráme pouze ty produkty, které splňují naše vysoké nároky (produkty sami nejdříve testujeme), a snažíme se na trh přinášet nové značky, které na našem trhu ještě nejsou a tím se stát inspirativním a inovativním e-shopem.

Proč jste se rozhodli pro affiliate marketing a jaké máte pro provizní program ambice?

Chceme prostřednictvím affiliate programu oslovit další potencionální zákazníky, kteří by se jinak na náš e-shop nedostali. Cílem je ukázat, jakým způsobem Organikk vedeme a předat naši vizi o udržitelnějším životním stylu dalším lidem. Vedle toho bychom rádi vybudovali komunitu, která bude společně s námi žít a šířit myšlenky Organikku.

Pro správu provizního programu jste si vybrali AffilBox ve variantě PRO – které detaily či funkce jsou pro vás důležité?

Určitě nejdůležitější funkcí je správa slevových kuponů. Našim partnerům nabízíme unikátní slevové kupóny na propagaci. Pomocí AffilBoxu PRO můžete nastavovat různá pravidla a bonusy právě pro tyto partnery. Zároveň v affiliate programu Organikk spolupracujeme i s influencery pro které je propagace pomocí slevových kuponů zásadní. A nám to umožňuje vyhodnocovat přínos jednotlivých spoluprací.

Jaké provize partnerům nabízíte a máte pro ty nejšikovnější nějaké speciální bonusy?

Základní provize je 10 % pro obsahové partnery a 5 % pro cashback a kupónové weby. V našem programu se ale můžete dostat až na lukrativních 15 %. Tuto zvýšenou provizi u nás mají všichni partneři, kteří si vyzkouší naše produkty a napíší autentickou recenzi. Chceme tímto podpořit vznik kvalitního obsahu, který bude šířit naši značku a hlavní myšlenky Organikku.

Jaký typ partnerů rádi uvítáte a naopak – je nějaká forma propagace, kterou odmítáte? 

Nejsme vybíravý a rádi v programu uvítáme všechny partnery. Tedy všechny, kteří dokážou kvalitně propagovat ekologické produkty. Spolupráce aktivně nabízíme partnerům, kteří už teď mají vybudované weby o ekologii, nebo právě influencerům, kteří sdílejí na svých sociálních sítích téma, které je nám blízké (zero waste, eko, udržitelnost, atd.)

Spolupracujete i s nováčky?

Mezi partnery máme i blogery, kteří nepatří mezi profesionální partnery, ale publikum, které je relevantní k našemu e-shopu. Affiliate program máme připravený i pro úplné nováčky, kterým samozřejmě s propagací rádi pomůžeme. Takže ano, spolupracujeme i s nováčky.

Na druhou stranu, náš program je ready i pro profesionální affiláky. Jak už jsem zmínil výše nebráníme se žádné spolupráci. 

Chcete něco vzkázat (potencionálním) partnerům?

Jasně, ať se tady zaregistrují a pustí se do propagace. Udržitelnost životního prostředí je stále větší trend a poptávka po výrobcích bude stále větší. Možná občas světem zamávají jiná témata a ekonomický krize, ale tento trend se nedá zvrátit a je jen na vás, jestli se k němu připojíte, nebo ne.

Registrovat se do affiliate programu ->

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..