Katalog affiliate kampaní v PB

Katalog affiliate kampaní v PB

Nově v administraci PartnerBoxu zobrazujeme aktivní kampaně (jen s PRO a NETWORK licencemi AffilBoxu – partneři je preferují), které rovnou můžete zapojit do své propagace.

Tuto sekci najdete v hlavním menu pod položkou Katalog kampaní. Případně když jste už přihlášení, najdete ho na této adrese: https://app.partnerbox.cz/katalog/.

Kategorie kampaní

Podobně jako v našem dalším katalogu (AffiliateKatalog.com) i zde jsou kampaně roztříděné do tematických kategorií. Z podstatné části jsme je ručně třídili my, zbylou část už samotní inzerenti, kteří pro to mají v administraci u svých kampaní novou položku Kategorie.

Pro výběr vícero kategorií je stačí klikem označit.

Menu si pamatuje výběr, takže můžete dalším klikem na položku vybrat další a mít tak větší výsek z kampaní.

Obsah kampaní

U každé kampaně přebíráme její název (takže je identický s tím, který je v daném AffilBoxu = a tedy nemusí být řádně striktní), popisek i parametry:

  • Výška provize
  • Délka platnosti cookies (atribuční okno)

V budoucnu chceme k těmto datům přidat i výkonové parametry jednotlivých kampaní, abyste se mohli nejlépe zorientovat ve výběru aktuálních kampaní.

Detail kampaně

U každého výpisu (jak v kategorii, tak detailu) je samozřejmě možnost se registrovat do kampaně jako partner. Aktuálně pro urychlení startu katalogu je to řešeno klasickým přesměrováním na registrační stránku daného programu.

Výhledově připravíme zrychlenou registraci vázanou na váš PartnerBox účet.

Takže registrace do programu (i zpětnovazební přidání dané kampaně do vašeho PB) bude opravdu na pár kliků. Nebude na 1, protože u každé registrace musíte ještě vědomě a aktivně souhlasit s obchodními podmínkami, takže ty kliky budou pravděpodobně minimálně 2. 🙂

Další rozvoj

Kromě zrychlené registrace a výkonových statistik, máme v plánu přidat i vyhledávání, komplexnější filtraci a řazení kampaní v rámci jednotlivých kategorií i nástěnky katalogu.

Dále bude přidáno třídění dle zemí dané kampaně i typu odměňování vůči partnerům.

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..